logo-mini

Biz Kimiz

DECOZOOM Interior Design, 1997 yılından bu yana görsel sunumlar ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda mekan tasarımı ve bir çok mekan uygulamaları ile Siz değerli müşterilerimize ulaşmıştır.

DECOZOOM Interior Design, öncelikle iş birliği içinde olduğu İnşaat Firmaları ve Özel müşterileri için zamanın ötesinde çözümler üretmek için var. Türkiye’nin her köşesinde başta Konut, Mağaza, Ofis, Otel, Fuar standı Olmak üzere ; sürekli genç,dinamik, kendini yenileyen bir Firma anlayışı ile Mimari, İçmimari çalışmalarını hayata geçiriyor.

Kalite anlayışından ödün vermeden çalışan firmamız uzun zamana yayılan birikimlerini kaliteli,tecrübeli ve güçlü ekibiyle sürdürmektedir.

DECOZOOM Interior Design; Mimari, İçmimari proje,Uygulama,Proje danışmanlık hizmetleri ile bir bütün olarak görmekte bu kapsam ve bütünlükte hizmetlerini müşterilerimizin istekleri ve firmamızın kalite prensipleri doğrultusunda değerlendirmektedir.

Gülden BAYRAKTAR / İçmimar Tasarımcı

decozoom-hakkimizda

KURUMSAL

Öncelikle firma prensibimiz ; Çözüm odaklı, ciddi takım anlayışı, programlı, reel sunumlar ile bizi biz yapan bir ekibiz…

Biz kurumsal çerçeve içinde Mimarlık ve İçmimarlık olarak amacımız; teknoloji ve iletişimi doğru ve hızlı  güvenilir işletme anlayışıyla hizmet vererek günümüz şartlarını ön gören firmamızın müşterilerine yaşam standartlarına en uygun çözümler üretmek için çalışır.

Çalışma Alanlarımız

  • Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri
  • İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri
  • Fuar Stand Tasarım ve Uygulama
  • Mimari ve İç Mimari Danışmanlık Hizmetleri
  • Anahtar Teslim Projeler 
  • Uygulama Kontrolörlüğü ve Uygulama Yönetimi
  • Mekanik, Elektrik, İnşaat Mühendisliği (Kaba İnce ) ve Peyzaj gibi farklı disiplinler arası proje-uygulama koordinasyonunun sağlanması
  • Mobilya ( Shop drawing ) üretimi
  • Görsel sunumlar
  • Kurumsal Kimlik çalışmaları tasarım ve uygulama ( web site , katalog, Broşür, Maket )

MİSYON

DECOZOOM, Müşterilerinin firmamıza güveni doğrultusunda yaşamlarını adayacakları bu mekanları firmamızın bilgi,birikim ve tecrübeleri doğrultusunda yaratıcı ve harika mekanlar haline dönüştürmeyi ilke edinmiştir.

VİZYON

DECOZOOM İnterior Design;

Konsept projeler üreten,mekanı,insan yaşamını şekillendiren ve bunu önemli unsur olarak gören firmamız ayrıca kendi temasını sınır çizgisi olmadan oluşturmaktadır.

Projeler  müşterilerimize butik ve özgün tasarımlarla modernize edilerek sunulur  aynı zamanda var olan mevcut durumdan daha zengin bir yaşama sahip olabilmenin kurgusu ile soyut kavramlarla başlayıp farklı perspektifleri de göz önünde tutarak uygulamaya geçildiğinde formların hayatı kolaylaştıran ve sanatın,estetiğin,kalitenin yalın bir dilde birleştiği tasarımlardan oluşur.

KALİTE POLİTİKASI

Gereksinimlerin ve hedeflerin günden güne farklılaşması ile birlikte değişimi vazgeçilmez kıldığına inanır. Güncel ihtiyaçlara cevap verebilmenin yanı sıra; sürdürülebilir olması gerektiğinin bilincindedir. Çözüme giden yolda, müşterilerinin beklentilerine ve ihtiyaçlarına öncelik verir. Yenilikçi teknolojilerden aldığı destek ve çevreye duyarlı anlayışı ile kaliteye ulaşmayı amaç edinmiştir. Sizi etkin çözüme yönlendirmekten yanadır. İyi bir rehberdir ve yaşamınıza en güzeli bulmada rehberlik etmeyi, bu yolda günümüzün teknolojilerini kullanarak  beraber başa çıkmayı ilke edinir. Tasarımlarını  kişiye,mekana,bulunduğu yere ve  duruma özgü yorumlar. Böylece müşterilerinin  memnuniyetini elde etmiş olur.